whatsapp
Hakkımızda

Hakkımızda

      2005 yılından bu yana sektöründe lider firmalar ile farklı çatılar altında hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Bu çatılar altında Bilişim, Grafik Tasarımı, Web,Ticari Yazılım, Market Otomasyon Sistemleri, Güvenlik gibi birçok alanda hizmet vermiş bulunmaktayız. 11 yıllık serüvenin ardından Market Medya Bilişim olarak 2016 yılında Aksaray'da Şahıs Firması olarak faaliyetlerimize başladık. Kuruluş yılımızda Güvenlik Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Market Otomasyon Sistemleri olarak üç ana dalda başladık.
                2016 yılı sonlarında E-ticaret kervanına katılmak için araştırmalar ve planlamalar yaptık. 2017 yılının başlarında patentli markamız ikiparca ®'yı E-ticaret alanında geliştirmek adına start verdik. Ama ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı site üzerine yoğunlaşamadığımızdan yok fazla bir seviye atlayamadık. Ve 2017 nin 3. çeyreğinde Kişiye özel hediyelik alanına atılımlar yaptık, hizmetlerimize başladık.
                2018 yılı başlarında atılımlarımızı genişleterek Tesisat alanında ortaklıkla Visam ve Kale Servisliğine Aksaray çapında başladık. Çabalarımız hız kesmeden 2018 in 1. çeydeğinde dorduncucadde.com'u ortaklıkla faaliyete geçirdik. Diğer yandan da Vackon Merkezi Süpürge Sistemleri bayiliği ve servisliğini aldık.
                Şuan belirttiğimiz alanlarda aktif faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.İlerleyen zamanda üretim faaliyetleri için çalışmalarımız ve planlarımız sürmektedir.

Hakkımızda